دوشنبه, 02 اردیبهشت, 1398
MONDAY, April 22, 2019
پنج شنبه 17 آبان
تغییراتی که در استادیوم آزادی افتاد شبیه معجزه است
تغییراتی که در استادیوم آزادی افتاد شبیه معجزه است
پاول لوزانوف رییس اجرایی مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در دیدار با مهندس کریمی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و عباباف مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان، از اتفاقات و تغییرات مثبت در استادیوم آزادی تعریف و آن را مشابه یک معجزه خواند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، در ساعات پایانی پنجشنبه شب و در فاصله کمتر از دو روز به مسابقه برگشت فینال ACL ، جلسه ای با حضور مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا و مسئولان ذیربط داخلی در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

در این جلسه که به بررسی و هماهنگی های لازم جهت برگزاری مطلوب این مسابقه پرداخته شد، رییس اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت توسعه گفت: تصور نمی کردم این همه کار در مدت چند هفته در استادیوم آزادی انجام شود. اتفاقات و تغییرات مثبتی که در چند هفته اخیر در این استادیوم افتاده شبیه معجزه است.

در ادامه مهندس کریمی نیز اعلام کرد: اقدامات جزئی باقیمانده از جمله ادامه نظافت سکوهای تماشاگران و محوطه داخلی و بیرونی استادیوم، تا فردا جمعه خاتمه می یابد.

گفتنی است در این جلسه، جمعی از نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا، معاونین و مدیران شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و سرپرست مجموعه ورزشی آزادی نیز حضور داشتند.


تهران، خیابان شهید دکتر مفتح جنوبی
مجموعه ورزشی شهید شیرودی
کد پستی: 1573613131
©2017 Shirodi Sport Complex, All Right Reserved